Departamenti

Komercdepartaments


Direktore: Ludmila Štučkina, tālr: +371 63668767 e-pasts: Ludmila.Stuckina@vto.lv

Kompetence:

  • Transporta ekspedīcija

Ekspluatācijas departaments


Direktors: Valērijs Šatilo, tālr: +371 63668767 e-pasts: Valerijs.Satilo@vto.lv

Kompetence:

  • Ražošanas vadība
  • Manevru darbi
  • Pārkraušanas kompleksa PK-1 ražošanas operācijas
  • Pārkraušanas kompleksa PK-2 ražošanas operācijas

Tehniskais departaments


Direktors: Māris Lieģis, tālr: +371 63668701 e-pasts: Maris.Liegis@vto.lv

Kompetence: 

  • Ostas komunikācijas un celtniecība
  • Tehniskā apgāde
  • Mehanizācija

Finanšu departaments


Direktore: Anna Valtere, tālr: +371 63668840 e-pasts: Anna.Valtere@vto.lv

Kompetence:

  • Finanšu plānošana
  • Grāmatvedība

Administratīvi-tiesiskais departaments


Direktore:Alīna Rugine, tālr: +371 63668808 e-pasts: Alina.Rugine@vto.lv

Kompetence:

  • Juridiskie jautājumi
  • Personāls un darba aizsardība
  • Apkārtējā vide un ekoloģija

Kvalitātes vadības sistēma


Vadītajs: Alīna Rugine, tālr: +371 63668808 e-pasts: Alina.Rugine@vto.lv

Kompetence:

  • ISO 9001:2008

Drošības daļa


Vadītājs: Mārtiņš Bunka, tālr: +371 26400864 e-pasts: Martins.Bunka@vto.lv

Kompetence:

  • Virsnieks kuģu un ostas līdzekļu aizsardzības (ISPS) jautājumos

 

Comments are closed.